Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Avrupa, Ortadoğu, C.I.S. ülkelerinde sahip olduğumuz deneyim ve güçlü iş ortaklarımız ile güvenli taşımacılık ve zamanında teslimat ilkesiyle hizmet sunuyoruz. 7/24 ulaşılabilirlik çerçevesinde komple ve parsiyel operasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Karayolu Taşımacılığı

Kalifiye insan kaynağı ve güncel araç parkuru sayesinde müşterilerimize düzenli seferler ile hizmet vermenin yanında, ihtiyaca yönelik taşıma argümanlarının geliştirilmesi, projelendirilmesi ve müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmesi süreçlerini yönetiyoruz.

Karayolu Taşımacılığı

Teslimatın tüm sürecini yöneterek; herhangi bir noktadan alınan yükü uygun taşıma yöntemlerinin bir veya birkaçını birleştirerek istenilen varış yerine ulaştırıyoruz. Gerektiğinde gümrükleme, sigorta ve depolama işlemlerini yaparak, maliyet avantajı sağlıyoruz.

Karayolu Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Standart dışı nakliyenin gerçekleştirilebilmesi için özel araç ve izin gerektiren yüklere sunulan hizmettir. Yurt içi ve dışında lojistik her türlü desteği zamanında ve sorunsuz olarak gerçekleştirir, kombine taşıma imkanları sunar.

İÇERİĞİ PAYLAŞ
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı bilgi için çerezler hakkında bilgi edinebilirsiniz.